Dlaczego - SENDOM domy drewniane

 

DOŚWIADCZENIE
Już od ponad 15 lat specjalizujemy się w budowie domów energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i rzetelnymi firmami podwykonawczymi, realizując inwestycje na terenie całego kraju, jak i za granicą.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Zajmujemy się produkcją oraz bezpośrednim montażem domów mieszkalnych i letniskowych. Oferujemy Państwu doradztwo, konsultacje i profesjonalną obsługę przez naszych pracowników z działu handlowego i projektowego. Zapewniamy bezpośredni kontakt i nadzór podczas późniejszych prac oraz przy realizacji inwestycji. Bezpłatna, niezobowiązująca wycena projektów pozwala na zapoznanie się z kosztami, jakie poniesie inwestor w momencie rozpoczęcia inwestycji. Nasi doradcy kredytowi oferują pomoc w wyborze optymalnej formy finansowania przedsięwzięcia.

BEZPIECZEŃSTWO
Naszym Klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu drewnianego. Przez cały okres współpracy pozostają Państwa pod opieką zespołu specjalistów z różnych dziedzin, którzy służą radą i doświadczeniem. Zapewniamy pomoc projektantów, działu handlowego, ekipy budowlanej i innych fachowców.

ELASTYCZNA OFERTA
Posiadamy rozbudowaną bazę gotowych projektów firmowych: począwszy od małych domów letniskowych, średnich domów całorocznych, poprzez różnorodne dworki,  aż po duże rezydencje. Nasza oferta obejmuje domy całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz”.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Naszą specjalnością są ekologiczne oraz energooszczędne drewniane domy całoroczne i letniskowe. Ilość zrealizowanych projektów to argument przemawiający na korzyść stosowania konstrukcji szkieletowej, która w połączeniu z wykorzystaniem odpowiedniej jakości materiałów, nowoczesnych technologii produkcyjnych i sprawdzonych rozwiązań z tradycji budownictwa drewnianego, zapewnia trwałość i bezpieczeństwo w parze z atrakcyjną ceną. Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl naszym domom.
W firmie SENDOM - domy drewniane został wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Uzyskaliśmy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji upoważniający do oznakowania swoich wyrobów ZNAKIEM CE.

Dlaczego my


 

Wyszukaj swój dom

Metraż m2
Cena od do tys. zł
szukaj

 

Znajdź swój wymarzony dom

 

A może szukasz?

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.