Referencje [12 / 18]

D. Ostrowski

"Firma SENDOM jest firmą, którą polecam innym inwestorom. Dodatkowo dodam, że właściciel Firmy, jak i jego pracownicy zawsze bardzo chętnie służyli poradą w okresie wykonywania przeze mnie we własnym zakresie części prac wykończeniowych na piętrze domu..."

B. P. Kamińscy

"Doświadczenie w przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę SENDOM jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta..."

A. Hatossy

"Zlecenie zostało wykonane fachowo i terminowo. Firma zapewnia profesjonalną obsługę specjalistów realizujących projekty budowlane..."

M. Rzeźnikowski

"Drewno zastosowane do budowy domu jest bardzo dobrej jakości i odpowiednio zakonserwowane. Bardzo przyjemnie jest mieszkać i wypoczywać w tak dobrze wykonanym domu..."

P. Kment

"Szybka reakcja, profesjonalne rozwiązywanie problemów oraz znakomita atmosfera, perfekcyjne dotrzymywanie terminów sprawiły, że budowa okazała się nie tak straszna jak ją sobie wyobrażaliśmy..."

W. Pischnik

"Firma posiada wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie sprostać wszelkim wymaganiom inwestora..."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.