Referencje [16 / 18]

J. Matras

"Projekt domy wykonano zgodnie z moimi życzeniami i sugestiami. Miłym zaskoczeniem było również wcześniejsze rozpoczęcie budowy (...) Dzięki Wam mam swój wymarzony dom, który kosztowo wyniósł mnie mniej niż mieszkanie w bloku..."

A. Skiba

"Firma rzetelnie i szybko wywiązała się z umowy (przed terminem). (...) Ostatnio zleciłem dobudowanie garażu - dwa tygodnie i garaż stoi. Sąsiad nie uwierzył, że tak szybko..."

M. Łoska

"Z jakości prac jestem w pełni zadowolona. Wykonano je terminowo i bez zastrzeżeń..."

K. W. Skwierawscy

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą SENDOM Seweryn Mazur, co pozwala nam z pełnym przekonaniem i dużą satysfakcją udzielić rekomendacji tej firmie jako wiarygodnej, zaufanej, solidnej, fachowej i godnej polecenia innym inwestorom..."

M. P. Kowalczyk

"Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną w połączeniu z wielką pasją, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach..."

M. Słowikowska

"Firma SENDOM (...) nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuje nowatorskie rozwiązania..."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.