Referencje [3 / 18]

Justyna i Dawid Kołodziejscy

Serdeczne podziękowania dla Pracowników firmy SENDOM którzy w ciągu kilku miesięcy wybudowali nasz wymarzony dom jednorodzinny.

Z przyjemnością możemy zarekomendować Firmę SENDOM jako solidną, sumienną i godną zaufania. Załoga wykazała się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem (przesympatyczna drużyna) na każdym etapie budowy. Prace przebiegały bezproblemowo , zadbany był każdy szczegół.

Jolanta Nejman

Polecam gorąco usługi firmy SENDOM wszystkim marzącym o pięknym, drewnianym domu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z doskonałej jakości materiałów jak i współpracy z wykonawcami na poszczególnych etapach budowy. Byłam osobiście świadkiem spektakularnego widowiska powstania domu w przeciągu zaledwie dwóch dni.

Dziękuję wszystkim pracownikom SENDOMU za wspaniałą, rzetelną pracę i spełnienie mojego marzenia o pięknym domu.

czytaj więcej

Dorota Cielas i Marcin Zapłatyński

Ostoja naszego odpoczynku miała być perfekcyjna. Dom cudownie położony, ale przede wszystkim funkcjonalny i piękny. Wiedzieliśmy, że to będzie trudne do wykonania, bo mieszkamy w mieście oddalonym od naszego domku o kilkadziesiąt kilometrów. Jak zatem dopilnować budowy? Jak patrzeć na ręce firmie budowlanej, rozliczać ją na bieżąco i korygować błędy? Okazało się to prostrze niż przypuszczaliśmy, a nasze obawy zniknęły tuż po rozpoczęciu pracy przez firmę SENDOM. Otóż wcale nie musieliśmy tego robić!

czytaj więcej

Jagoda i Dariusz Herman

W 2015 roku spełniło się nasze marzenie o własnym domu. Pracownicy firmy SENDOM wybudowali dom bardzo sprawnie, wykazując się przy tym fachową wiedzą i profesjonalnym wykonaniem. Według opinii sąsiadów mamy teraz najładniejszy dom w okolicy – Dworek Kaszubski Mały.

czytaj więcej

J.M. Mikołajczyk

Niniejszym listem, pragniemy Pańsku zarekomendować firmę SENDOM, z siedzibą w Starej Kiszewie, jako przedsiębiorstwa godnego zaufania i w pełni zasługującego na miano firmy otwartej dla klientów, profesjonalnej i doświadczonej.

czytaj więcej

Ania, Daniel i Nikodem

Długo szukaliśmy domu dla siebie. Takiego, który spełni masze marzenia i sprawi że będziemy czuli się w nim od początku "jak u siebie". Wiedzieliśmy że nie chcemy domu murowanego - nie przemawia do nas ta technologia. Dom z bali z kolei byłby lekka przesadą. Takie domy są piękne ale ich wyjątkowy charakter nie pasuje naszym zdaniem do każdego krajobrazu. Dom "góralski" pod Wrocławiem? Byłoby to co najmniej śmieszne.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.