Referencje [4 / 20]

Eliza Iwanejko Papillon

Budowa domu to wielkie wyzwanie dla osoby bez żadnego doświadczenia, któtra robi to pierwszy raz i nie ma możliwości asystować przy pracach. Wybór firmy SENDOM pozwolił zrealizować dom naszych marzeń, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wymarzyliśmy dom w tej postawi i przez kilka lat szukaliśmy firmy, która by się podjęła jego realizacji. Wszystkie prośby o indywidualne wykończenia i przeróbki, wychodzące poza projekt oryginalny, zostały uwzględnione i zrealizowane bez zbędnych pytań. Dla firmy SENDOM inwestor nie musi być specjalistą budowlanym, posługującym się fachowym językiem, żeby zrozumieć jego wizję. Efekt końcowy przekroczył nasze oczekiwania.

czytaj więcej

Grzegorz Plewa

Ogromne podziękowania dla Firmy Sendom i dla wszystkich „ekip” z tej Firmy, które w 2015 roku przewinęły się przez plac budowy w naszym pięknym mieście i w ekspresowym tempie uszczęśliwili naszą 7mio osobową rodzinkę nowym, wspaniałym, przecudownym miejscem do zamieszkania, gdzie wreszcie każdy ma swój własny kącik.

czytaj więcej

Małgorzata i Wojciech Kuczyńscy

Od roku jesteśmy właścicielami wspaniałego ,drewnianego domu całorocznego Agnieszka IX. Wybierając firmę SENDOM Domy Drewniane na wykonawcę naszej inwestycji kierowaliśmy się opiniami znalezionymi w Internecie i spostrzeżeniami właścicieli już wybudowanych domów.

Realizacja budowy przebiegała sprawnie, terminowo, z dużą dbałością o szczegóły. Pracownicy byli otwarci na wszystkie nasze uwagi, a jesteśmy dość wymagającymi inwestorami. Organizacja pracy na terenie budowy była warta naśladowania .

czytaj więcej

Katarzyna i Konrad Zaraś

Serdecznie dziękuje firmie SENDOM Seweryn Mazur z siedzibą ul Partyzantów 10c 83-430 Stara Kiszewa za pracę przy Budowie domu Agnieszka IX w miejscowości Grady k. Leszna

Za sprawą właściwie dobranej kadry pracowniczej posiadającej wszelkie kwalifikacje realizacja budowy przebiegała prawidłowo, co pozwala nam polecić firmę SENDOM Sewery Mazur jako solidnego i godnego zaufania partnera. Firma ta z pełnym profesjonalizmem i bardzo sprawnie zbudowała nam piękny dom.

Justyna i Dawid Kołodziejscy

Serdeczne podziękowania dla Pracowników firmy SENDOM którzy w ciągu kilku miesięcy wybudowali nasz wymarzony dom jednorodzinny.

Z przyjemnością możemy zarekomendować Firmę SENDOM jako solidną, sumienną i godną zaufania. Załoga wykazała się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem (przesympatyczna drużyna) na każdym etapie budowy. Prace przebiegały bezproblemowo , zadbany był każdy szczegół.

Jolanta Nejman

Polecam gorąco usługi firmy SENDOM wszystkim marzącym o pięknym, drewnianym domu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z doskonałej jakości materiałów jak i współpracy z wykonawcami na poszczególnych etapach budowy. Byłam osobiście świadkiem spektakularnego widowiska powstania domu w przeciągu zaledwie dwóch dni.

Dziękuję wszystkim pracownikom SENDOMU za wspaniałą, rzetelną pracę i spełnienie mojego marzenia o pięknym domu.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.