Referencje [4 / 18]

Krzysztof K.

Referencje budowy domu szkieletowego od Pana Krzysztofa

W marcu 2015 roku zgodnie z wcześniej zawartą umową przybyli z Sendomu murarze, by rozpocząć budowę piwnicy pod dom Wiesława VI w Łężeczkach koło Pniew. Każda następna ekipa pojawiała się na placu budowy zgodnie z harmonogramem.

czytaj więcej

A. J. Pomarańscy

Jako, że mamy doświadczenie w branży budowlanej z czystym sumieniem możemy polecić firmę SENDOM jako dostawcę wymarzonego domu dla każdego. Wybór domu drewnianego pozwala zaoszczędzić czas przy realizacji budy. Nam od postawienia pierwszej ściany do wprowadzenia zajęło to dokładnie 4 miesiące. Przy budownictwie tradycyjnym jest to nie możliwe.

czytaj więcej

G. Jankowska

Prace zostały wykonane rzetelnie, fachowo, terminowo, sumiennie. Jestem pełna podziwu dla zaangażowania, lojalności i uczciwości w wykonaniu swoich obowiązków dla pracowników Firmy SEN DOM DOMY DREWNIANE SEWERYN MAZUR.

czytaj więcej

M. Michalska

Dom jest piękny i bardzo solidnie wykonany. Świetnym wykonawcą jest p. Grzesiu ze swoimi chłopakami, którzy zrobili wykończeniówkę. Bardzo ale to bardzo polecam tę firmę, nie zawiedziecie się, jak budować to tylko z firmą SENDOM!!!

czytaj więcej

A. P. Główka

Szybkość prac przerosła nasze oczekiwania, domek stał gotowy już po 10 dniach (stan surowy zamknięty).

czytaj więcej

D. Kucharczyk

„Brygada Sławka” zasługuje na wyjątkową pochwałę oraz wyróżnienie ze względu na zaangażowanie, doświadczenie, precyzyjność oraz wykonywanie swoich obowiązków z wielką chęcią i oddaniem.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.