Referencje [5 / 18]

K.A. Zwada

" Budowa domu z firmą Sendom to czysta przyjemność na początku budowy byliśmy trochę zaniepokojeni gdyż nie było nas na miejscu budowy ale firma Sendom doskonale sobie poradziła kierownik budowy nie miał pytań był pod wrażeniem każdej z ekip która wykonywała poszczególne prace za ich profesjonalizm , wykonanie , porządek i czystość. "

J. Mężyk

 W październiku 2014 firma Sendom była wykonawcą dworku kaszubskiego na mojej działce. Podczas całego procesu zamówienia i wykonawstwa firma Sendom okazała się bardzo profesjonalna.

M. Sowiński

Przełom 2014-2015 roku był dla nas prawdziwym wyzwaniem, w końcu budowa to poważna sprawa. Na szczęście okazało się, że zaufaliśmy odpowiednim ludziom i powierzyliśmy budowę prawdziwym fachowcom.

M. J. Korzeniowscy

Polecam firmę Sendom za terminowość i jakość wykonania domu  rekreacyjnego o konstrukcji szkieletowej i co istotne za bieżący nadzór nad wykonawstwem robót.

J. K. Wierszyło

Pragniemy serdecznie podziękować firmie SENDOM za zbudowanie dla nas wspaniałego całorocznego domu letniskowego w Żukówku. Państwa znajomość sztuki budowlanej, elastyczność, adaptacja do potrzeb klienta oraz co niezmiernie ważne - jakość użytych materiałów są na najwyższym poziomie.

K. W. Skwierawscy

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Sendom Seweryn Mazur za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie domu jednorodzinnego w konstrukcji szkieletowej - model "Dworek Kaszubski 12x8 z garażem".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.