Referencje [6 / 18]

J. Kutkowska

Życzyłabym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą.

J. Kucińska

Wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe wykonane zostały z wielką starannością i na najwyższym poziomie, a my z podziwem obserwowaliśmy perfekcyjną organizację placu budowy oraz doskonałą koordynację pracy.

Mariusz Krzoska

Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych. Jest to firma wiarygodna, solidna i w pełni profesjonalna.

S. P. Wędrychowicz

Prace przebiegły, pomimo zimowych warunków, bardzo sprawnie i z ich przebiegu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom powstał w przeciągu 5 dni. Ekipa budowlana była bardzo profesjonalna, zgrana i - co było widać - lubi swoją pracę.

Luchowscy

Wspaniała Firma, wszystko wykonane w terminie bez problemu i solidnie. Mieszkam już rok w domu budowanym przez Sendom, jestem bardzo zadowolona. Polecam tę firmę z całego serca, wspaniali właściciele zawsze służący pomocą i radą.

P. Krampichowski

Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.