Referencje [7 / 18]

Sławomir Gaul

Życzyłbym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą. I jeśli ktoś szuka wykonawcy domu w technologii lekkiego szkieletu drewnianego, to proponuję kontakt z firmą Sendom Domy Drewniane ze Starej Kiszewy.

K. J. Sikorscy

Usłyszeliśmy bardzo pozytywną opinię na temat jakości wykonania i solidności firmy. W czerwcu 2010  roku podpisaliśmy umowę na budowę drewnianego domku, który został wybudowany zgodnie z ustaleniami co do terminu i czasu budowy. Wszelkie ustalenia zawarte z panami Sewerynem i Karolem Mazurem odnośnie budowy i szczegółów wykończenia naszego domku zostały wypełnione w całości.

E. Hilarowicz-Pacanowska

Wybierając firmę do realizacji, kierowałam się głównie bogatą ofertą, dobrą jakością i dbałością o szczegóły wykonania. Wybrałam firmę Sendom, która w 100% spełniła moje oczekiwania.

E. R. Zajko

Możemy polecić współpracę z firmą Sendom każdemu zainteresowanemu budową domu w technologii szkieletowej. Posiadają potrzebną do tego wiedzę, doświadczenie i zasoby. Współpraca z firmą Sendom opiera się na partnerskim podejściu do klienta, a nie sztywnym respektowaniu punktów umowy. Przez cały okres realizacji naszego domu mogliśmy liczyć na pomoc właścicieli i pracowników firmy Sendom.

M. Dymarski

Chcemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Firmę SENDOM DOMY DREWNIANE. Podstawą kontaktów z Firmą jest rzetelność i fachowość oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta.

A. Skrucha

Firma ta posiada zdecydowanie najlepszą ofertę w Polsce pod względem rozwiązań funkcjonalnych, konstrukcyjnych oraz walorów architektonicznych oferowanych budynków drewnianych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.