Referencje [8 / 18]

S. Gajewski

Niniejszym  potwierdzam wysoką jakość prac budowlanych przeprowadzonych przez firmę SENDOM Domy Drewniane Seweryn Mazur w zakresie budowy budynku mieszkalnego.

M. R. Tymańscy

Nasz dom powstał tak szybko, że nie zdążyliśmy odczuć trudów budowy. Zdecydowaliśmy, że budowę naszego domu od samego projektu do końca robót powierzymy firmie. To była słuszna decyzja!

B. Stawski

Życzyłabym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą.

A. M. Chmielarczyk

Naszym zdaniem godny podkreślenia jest bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i fachowość pracowników firmy SENDOM, którzy służyli i nadal służą swoją wiedzą i pomocą praktycznie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Bogusław Gołuński

Realizacja całego zlecenia przebiegała wzorcowo. Podkreślić należy doskonały kontakt z wykonawcą, wyjątkową dbałość o klienta i realizowanie jego oczekiwań. Rekomenduję firmę SENDOM jako solidną, wiarygodną i w pełni profesjonalną.

R. R. Ćwiklińscy

Firma solidnie i błyskawicznie (5 dni) postawiła nasz wymarzony domek. Jest funkcjonalny, wykonany starannie z drewna dobrej jakości.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.