Referencje [9 / 18]

A. Gaworski

Rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych. Sendom jest to firma solidna, wiarygodna i zdecydowanie profesjonalna.

Magdalena Krupa

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jak również z wykonania usługi, a przede wszystkim z rzetelności tej Firmy. Dom jest powiększony garażem, przez co zyskaliśmy dodatkowe pomieszczenie, pokój 27 m2. Nie było problemu z wykonawstwem zmiany projektu, a co najważniejsze cena po zmianie nie była w ogóle wygórowana.

Andrzej Maciejczyk

Firma SENDOM dysponuje bardzo dobrą ekipą pracowników, którzy swoje prace wykonywali z należytą starannością, dbając jednocześnie o czystość w miejscu ich pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą Sendom i szczerze polecamy wszystkim zainteresowanym jej usługami.

Maria Kwiatkowska

Aby mówić o dobrze wykonanej inwestycji, muszą zaistnieć pozytywne przesłanki na każdym jej etapie, a więc w fazie projektowanie, wykonania i usuwania usterek. Tak było w przypadku inwestycji prowadzonej w Czapielsku.

S. Beszterda

Firma Sendom Domy Drewniane ze Starej Kiszewy wykonywała dla mnie dom w stanie surowym zamkniętym (...) Prace przebiegały zgodnie z założonym harmonogramem. Brygada wykonawcza wykazała się profesjonalizmem i znawstwem tematu.

J. Cegielski

Pracę firmy charakteryzowała sumienność i fachowość realizowanej budowy...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.