Referencje [10 / 18]

Andrzej Godun

Firma SENDOM Domy Drewniane z siedzibą w Starej Kiszewie w styczniu 2014 r. była wykonawcą domu drewnianego całorocznego typu Karol w miejscowości Czarna Średnia na Podlasiu. Prace montażowe i wykończeniowe, które powierzyłem Firmie wykonano niezwykle szybko i sprawnie.

Tadeusz Piotrowski

"Firma "Sendom" Domy drewniane spełniła moje oczekiwania na etapie:

  • negocjacji
  • doradztwa
  • przygotowania projektu
  • realizacji budowy

POLECAM"

Katarzyna Sadowska

W 2013 roku firma Sendom postawiła mi na działce w Młyńsku dom letniskowy typu Janek. Domek jest naprawdę śliczny, jestem w pełni zadowolona z ich usług. Są rzetelni, terminowi, profesjonalni. Mogę śmiało państwu polecić firmę Sendom.

B. S. Tyrzykowie

Dziękujemy firmie SENDOM za wybudowanie naszego wymarzonego domu.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować panu Karolowi Mazurowi, który zawsze znajdował dla nas czas, służył pomocą i fachową poradą. Nasz dom znajduje się na Kaszubach nieopodal Sulęczyna i swoją przepiękną architekturą doskonale pasuje do naturalnego otoczenia.

T. Gampe

"Na każdym etapie udzielano dokładnych informacji i odpowiedzi na nurtujące pytania. (...) Nadmienić pragnę także, że dyskusje z wykonawcą odnośnie spraw finansowych zawsze znajdowały odpowiedni kompromis satysfakcjonujący obie strony."

A. Czech

"Od samego projektu do finalizacji wszystkich robót, począwszy od wylania ław fundamentowych, montaż domu, wykonanie dachu, instalacje CO oraz instalacja elektryczna, a także prace wykończeniowe wewnątrz, współpraca prowadzona często na odległość (telefonicznie) układała się wspaniale."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.