Referencje [1 / 18]

Irena i Marian Ryczko

Z przyjemnością rekomendujemy Firmę SENDOM Pana Seweryna Mazura, jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań budowlano – wykończeniowych. Dużym wyróżnieniem dla tej Firmy są: doświadczona kadra, potencjał techniczny i duża zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.

czytaj więcej

Rafał Pęczek

Na początku chciałbym oficjalnie i serdecznie podziękować za Państwa usługi. Dziękuje za współpracę oraz w pełni doceniam jakość, pomysł i projekt naszego domu. Ponieważ sam pracuje w branży budowlanej w pełni doceniam możliwość osiągnięcia porozumienia.

czytaj więcej

Dorota Bilińska

Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ FIRMIE SENDOM Za wybudowanie mojego wymarzonego domu w stanie surowym zewnętrznie zamkniętym w super tempie i godnym polecenia solidnym wykonaniu !! Wszystkie Moje oczekiwania na etapie: podpisania umowy, projektowania , wykonania prac ,usuwania usterek zostały spełnione.

czytaj więcej

Krzysztof Sarnowski

Zgodnie z zawartą Umową z dnia 9.05.2015r firma SENDOM - domy drewniane Seweryn Mazur z siedzibą w Starej Kiszewie ul. Partyzantów 10c podjęła się budowy domku letniskowego drewnianego Karol 1 w okresie IV i V 2016r. Wszystkie uzgodnienia w zakresie umowy i szczegółów technicznych prowadził Pan Wiktor. Godne podkreślenia na tym etapie była przyjazna atmosfera oraz kompetentne doradztwo.

czytaj więcej

Dariusz Paliczka

Niniejszym udzielam pozytywnych referencji firmie SENDOM za wykonaną budowę domu jednorodzinnego typu Agnieszka XI. Kontakt z firmą SENDOM uważam za dobry, jakość obsługi jako pozytywną, ekipę budowlaną za sprawną, fachową i bardzo sympatyczną.

czytaj więcej

Joanna Dudzińska

Dom – malowniczy i klimatyczny, nie da się przejść obok niego bez zachwytu. Co chwilę słyszymy : „jaki piękny macie Państwo dom, i te okiennice...”

Dział handlowy – świetny, profesjonalny kontakt, szybka reakcja i elastyczność w razie potrzeby. Ekipy wykonujące – nasze największe zaskoczenie, szybcy, sprawni, bezproblemowi i przesympatyczni, wszyscy po kolei.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 660 722 653 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.