Referencje - Agnieszka Radwańska | 01.08.218

02.10.2018
Firma SENDOM była wykonawcą naszego domu projekt "Agnieszka II z garażem" w zakresie stan surowy zamknięty. Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i są zgodne z projektem.
Firma SENDOM była wykonawcą naszego domu projekt "Agnieszka II z garażem" w zakresie stan surowy zamknięty. Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i są zgodne z projektem. Firma SENDOM cechuje się dobrą organizacją pracy,wszelką pomocą i radą począwszy od ludzi przyjmujących zlecenie po ekipy zajmujące się montażem na placu budowy. Koordynator, który został nam przydzielony zawsze służył radą nawet w sytuacjach nie związanych z zakresem prac wykonywanych przez firmę, a które będą nam bardzo przydatne przy wykonywaniu dalszych prac. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane terminowo oraz z należytą starannością co było widać na placu budowy przy każdej pojawiającej się ekipie odpowiedzialnej za swój zakres prac. Współpraca z firmą przebiegała harmonijnie i bez zakłóceń. Polecamy firmę SENDOM wszystkim inwestorom. Ogólne wykonawstwo robót oceniamy bardzo dobrze.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.