Referencje - Anna i Krzysztof Belińscy | 17.05.2017

20.05.2017

Dom buduje się najczęściej raz w życiu i nam też się to wydarzyło. Wybraliśmy firmę SENDOM. W jej nazwie zawarta jest treść; kto nie śni o domku a potem chce ten sen zrealizo- wać. Tak było też z nami.

Po wizycie w siedzibie firmy SENDOM, wiedzieliśmy że dobrze trafiliśmy. Miła i rzetelna obsługa pracowników utwierdziła nas w tym przekonaniu. Jeszcze na początku w fazie ustalania szczegółów projektu, byliśmy miło zaskoczeni otwartością i elastycznością firmy na nasze sugestie i zmiany w projekcie.

Dom buduje się najczęściej raz w życiu i nam też się to wydarzyło. Wybraliśmy firmę SENDOM. W jej nazwie zawarta jest treść; kto nie śni o domku a potem chce ten sen zrealizo- wać. Tak było też z nami. Po wizycie w siedzibie firmy SENDOM, wiedzieliśmy że dobrze trafiliśmy. Miła i rzetelna obsługa pracowników utwierdziła nas w tym przekonaniu. Jeszcze na początku w fazie ustalania szczegółów projektu, byliśmy miło zaskoczeni otwartością i elastycznością firmy na nasze sugestie i zmiany w projekcie.

Przebieg samej budowy domu odbył się bez najmniejszych problemów. Byliśmy zadowoleni ze świetnej organizacji pracy osób pracujących na poszczegól- nych etapach prac, a każdy z nich zakończony był odbiorem technicznym dokonanym przez kierownika Pana Aleksandra, który nadzorował przebieg prac i dawał gwarancję solidnie wyko- nanej pracy. Obecnie jesteśmy już po odbiorze domu i sprawdzamy praktycznie jakość poszczegól- nych podzespołów tworzących całość tego ślicznego kaszubskiego dworku. Polecamy każdemu, który chce żyć w tak klimatycznym pięknym i mało spotykanym domku. Wybraliśmy firmę SENDOM co dało nam pewność ,oczekiwaną jakość , terminową realizację, komfort. i gwarancję solidnej i dobrze wykonanej inwestycji. Przy okazji chcemy serdecznie podziękować Wszystkim pracownikom.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.