Referencje - Beata Bury | 12.07.2018

01.10.2018
Jako klient firmy SENDOM chciałabym polecić usługi tejże. Pomimo wstępnych problemów z terminem przygotowania aranżacji projektu do potrzeb mojej rodziny późniejsza współpraca układała się wzorowo. Opiekun budowy zawsze gotowy do udzielenia informacji i rady. Niejednokrotnie korzystałam z jego wiedzy i doświadczenia w sprawach związanych z moją inwestycją. Brygady sprawne i szybko wykonujące swoją pracę.

Jako klient firmy SENDOM chciałabym polecić usługi tejże. Pomimo wstępnych problemów z terminem przygotowania aranżacji projektu do potrzeb mojej rodziny późniejsza współpraca układała się wzorowo. Opiekun budowy zawsze gotowy do udzielenia informacji i rady. Niejednokrotnie korzystałam z jego wiedzy i doświadczenia w sprawach związanych z moją inwestycją. Brygady sprawne i szybko wykonujące swoją pracę. O kłopotach (bo takich nie można uniknąć podczas budowy) byłam informowana rzetelnie i zawsze z propozycją rozwiązania. Pojawiające się "trudne" lub sporne tematy rozwiązywane były w sposób kompromisowy i satysfakcjonujący obie strony. 

Jednym słowem pełny profesjonalizm. Inwestor może być spokojny, że firma która podjęła się zbudowania domu wywiąże się z umowy w 100%. Jako inwestor, który już zakończył swoją budowę z firmą SENDOM, mogę ją tylko polecić jako godną zaufania i fachową.

Z poważaniem
Beata Bury

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.