Referencje - Eliza i Karol Veith | 01.02.2019

01.02.2019
Tak bajka bo spełniają się najpiękniejsze marzenia o pięknym drewnianym domku z okiennicami i filarami z grubych bali drewnianych . Jesteśmy osobami już dojrzałymi i nie jedno widzieliśmy ale takich domków w Polsce jest bardzo mało ,klasyka połączona z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi nawiązującymi do przeszłości . Nie raz jeżdżąc po Polsce wiedziałem ,że te wyjątkowe domki są właśnie z tej firmy ,nie można ich pomylić ,są po prostu piękne .
Tak bajka bo spełniają się najpiękniejsze marzenia o pięknym drewnianym domku z okiennicami i filarami z grubych bali drewnianych . Jesteśmy osobami już dojrzałymi i nie jedno widzieliśmy ale takich domków w Polsce jest bardzo mało ,klasyka połączona z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi nawiązującymi do przeszłości . Nie raz jeżdżąc po Polsce wiedziałem ,że te wyjątkowe domki są właśnie z tej firmy ,nie można ich pomylić ,są po prostu piękne . Moja historia z Firmą Sendom zaczęła się od internetu . Od razu urzekł mnie sposób budowy , termin oraz podejście do klienta . Wiem ,że niektórzy obawiają się domów szkieletowych ale po kilku miesiącach użytkowania nie widzę żadnej różnicy ,a nawet same pozytywy . Odczuwa się to podczas opalania ,gdzie pokoje nagrzewają się już po godzinie od rozpalenia . Jako z racji wykonywanego zawodu musiałem sprawdzić materiał i wiem ,że drewno użyte do mojego domu jest z bardzo dobrych źródeł z lasów Mazur i okolic Szczecinka :D . Dom stoi w pobliżu dużej wsi i od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie jak i pozytywne emocje . Ile to wykonawca oraz my musieliśmy się nasłuchać o „jaki piękny jest nasz dom” . Po miesiącu został już ochrzczony przez miejscowych jako „Dom z piernika „ i ta nazwa już przylgnęła do niego na stałe . Na koniec chciałbym bardzo mocno podziękować panu Mazurowi , panu Bartoszowi oraz ekipie wykończeniowej pana Jarka Krefta za świetną i przykładową współprace .

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.