Referencje - Irena i Marian Ryczko

09.12.2016

Z przyjemnością rekomendujemy Firmę SENDOM Pana Seweryna Mazura, jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań budowlano – wykończeniowych. Dużym wyróżnieniem dla tej Firmy są: doświadczona kadra, potencjał techniczny i duża zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.

Ważnym elementem współpracy, którą bardzo sobie cenimy jest wysoka kultura osobista zarówno właściciela firmy, jak i starannie dobranego zespołu pracowników, dzięki czemu współpraca ta przebiegała rzeczowo i przyjemnie. Szczególne podziękowania składam Panu Robertowi Szewelowi. Polecając usługi Firmy Pana Seweryna Mazura, mamy pewność, że zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i naszą wizją, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

FIRMA SENDOM, jest godna polecenia, kładąc nacisk na uzyskanie kompleksowej realizacji, wysokiego standardu wykonywanych prac przy zaangażowaniu oraz uczciwości i współpracy z Inwestorem na każdym etapie prac.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.