Referencje - Joanna i Bartosz Limberger | 03.02.2019

03.02.2019
Współpraca z firmą Sendom to po prostu strzał w dziesiątkę. Nie sądziliśmy że budowa domu może być tak przyjemna i że skończyły się czasy kiedy ekipę budowlaną trzeba nadzorować na każdym kroku i nikomu nie można zaufać. Można? Można!
Zespół który stawiał nasz dworek to fantastyczni przemili ludzie ale przede wszystkim profesjonaliści. Każdy wiedział za co jest odpowiedzialny. Montaż domu był błyskawiczny i bardzo dokładny. Świetny przepływ informacji między nami jako inwestorami a kierownikiem budowy Sendom, na każde pytanie otrzymywaliśmy rzetelna odpowiedz. Na koniec przy odbiorze otrzymaliśmy dodatkowy pakiet informacji, lekkie przeróbki czy zmiany też nie stanowią dla nich problemu. Nie dziwi mnie fakt że firma się rozrasta i mają ręce pełne roboty ????. Tak trzymać! A dom jest po prostu przecudny!!!!

Polecamy serdecznie! Joanna i Bartosz Limberger

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.