Referencje - Joanna i Jarosław Wasij | Sielsko 14.05.2017

16.05.2017

Wybudowany domek Agnieszka V.

Zdecydowaliśmy się na firmę SENDOM między innymi po przeczytaniu właśnie takich referencji :) Dla nas podstawą było to, że nie możemy sami prowadzić i ustalać terminów wchodzenia na budowę poszczególnych ekip na danym etapie budowy.
Organizacja budowy i wymiana pracowników była bardzo sprawna.
Prace wykonane sprawnie i dokładnie.

Zdecydowaliśmy się na firmę SENDOM między innymi po przeczytaniu właśnie takich referencji :) Dla nas podstawą było to, że nie możemy sami prowadzić i ustalać terminów wchodzenia na budowę poszczególnych ekip na danym etapie budowy. Organizacja budowy i wymiana pracowników była bardzo sprawna. Prace wykonane sprawnie i dokładnie.

Pracownicy, grzeczni i pozostawiający po sobie porządek na budowie. Bardzo zwracający uwagę na nienadużywanie prądu budowlanego. Dbający o materiał i wykonaną pracę. Super :) Pani, u której były zorganizowane noclegi pochwaliła, że pracownicy zachowywali się bardzo cicho . :) Komunikacja telefoniczna , mailowa i smsowa z wszystkimi ustaleniami bardzo sprawna.
Bez żadnych uwag polecam takiego wykonawcę! :))
Domek śliczny - jak z bajki :)))

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.