Referencje - Krzysztof Sarnowski

15.11.2016

Zgodnie z zawartą Umową z dnia 9.05.2015r firma SENDOM - domy drewniane Seweryn Mazur z siedzibą w Starej Kiszewie ul. Partyzantów 10c podjęła się budowy domku letniskowego drewnianego Karol 1 w okresie IV i V 2016r. Wszystkie uzgodnienia w zakresie umowy i szczegółów technicznych prowadził Pan Wiktor. Godne podkreślenia na tym etapie była przyjazna atmosfera oraz kompetentne doradztwo.

W kwietniu 2016r., zgodnie z Umową, rozpoczęła się budowa domku letniskowego. Została ona zakończona w uzgodnionym terminie. Na tym etapie trzeba podkreślić organizację, kulturę pracy, a przede wszystkim jakość wykonywanych prac. Możliwe były również bieżące uzgodnienia z Firmą, dotyczące prac dodatkowych. Reasumując, prace związane z budową domku letniskowego Karol 1 zostały wykonane w terminie, jakość prac nie budziła moich zastrzeżeń.

Obecnie wraz z Rodziną jesteśmy zadowolonymi użytkownikami domku Karol 1. Polecam ten Projekt, a przede wszystkim Firmę SENDOM jako solidnego Wykonawcę, jej Przedstawicieli jako fachowych, kompetentnych i kulturalnych doradców.

Krzysztof Sarnowski

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel.kom: 512 768 060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.