Referencje - Magda i Grzegorz Liegmann | 05.08.2018

02.10.2018
Firma SENDOM DOMY DREWNIANE w okresie od kwietnia do maja 2016 r. stawiali nasz dom. Sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z etapów budowy.

Firma SENDOM DOMY DREWNIANE w okresie od kwietnia do maja 2016 r. stawiali nasz dom. Sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charaktetyzowały się profesjonalizmem i kompeksowym podejściem do każdego z etapów budowy. Duże doświadczenia i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

Współpraca przebiegła sprawnie, z dużym zaangażowaniem, dlatego z przekonaniem rekomentujemy firmę SENDOM DOMY DREWNIANE jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.