Referencje - Małgorzata i Maciej Dziczkowscy | 01.02.2019

01.02.2019
Firma SENDOM była wykonawcą naszego domu jednorodzinnego dworek kaszubski duży z ogrodem zimowym i szklaną ścianą szczytową sypialni nad garażem.
Firma SENDOM była wykonawcą naszego domu jednorodzinnego dworek kaszubski duży z ogrodem zimowym i szklaną ścianą szczytową sypialni nad garażem. Firma bardzo rzetelnie i kompleksowo podchodzi do zadania. Jesteśmy absolutnie zadowoleni z usług firmy SENDOM. Zarówno pierwszy kontakt jak i opieka, przez cały czas trwania budowy była na najwyższym poziomie. Jedyne opóźnienie wynikało z naszej strony, a firmie SENDOM i tak udało się dostosować do nas. Bez zawahania polecamy!

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.