Referencje - Wioletta i Radosław Kubasik | 03.02.2019

03.02.2019
Decydując się na budowę domu stawialiśmy przede wszystkim na wysoki poziom wykonania, a także na wykonawcę, któremu możemy w stu procentach zaufać. Decyzja padła na firmę Sendom, którą mam przyjemność zarekomendować każdemu, kto poszukuje profesjonalnej ekipy budowlanej, zapewniającej inwestorowi pomoc i kompleksową obsługę.
W naszym przypadku zleciliśmy firmie budowę domu jednorodzinnego Wiesława 8x7. Prace przebiegały sprawnie, w przyjaznej atmosferze. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na rzetelną pomoc pana Bartka. Ogromne słowa uznania i podziękowania dla całej załogi Sendom za pomoc w realizacji, tak ogromnego wyzwania, jakim jest budowa własnego domu.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.