Poradnik: budowa domu

Wybór działki

Jeśli marzy nam się budowa domu, a nie dysponujemy własnym gruntem, pierwszy krokiem powinny być poszukiwania odpowiedniej działki. Z oczywistych względów warto dokładnie rozważyć ten wybór, by podjąć decyzję, której nie będziemy żałować, a wręcz przeciwnie.

czytaj więcej

Budowa domku letniskowego

Wielu z nas marzy o własnym domku, gdzie można by spędzać weekendy poza miastem , a nawet całe ferie i wakacje. Co należy wiedzieć przed budową domku letniskowego i jakie formalności czekają na inwestorów?

czytaj więcej

Domy Kanadyjskie - jaki jest czas budowy domów z drewna?

10.02.2014

Krótki czas budowy domów kanadyjskich to niewątpliwy plus przemawiający na korzyść zastosowania tej technologii. Postawienie domu z drewna w stanie surowym zamkniętym zajmie od nawet kilkunastu dni do trzech miesięcy w zależności od wielkości budynku. W dodatkowy miesiąc lub dwa można wykończyć go „pod klucz". Dom kanadyjski to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko zakończyć prace budowlane i od razu wprowadzać się do wymarzonego domu.

czytaj więcej

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.