Domy drewniane całoroczne - Ogrzewanie w domu drewnianym

W domach szkieletowych można zastosować dowolny rodzaj ogrzewania – w tym zakresie nie różnią się one niczym od budynków wykonanych z innych materiałów. Dbając o profesjonalną realizację oraz odpowiedni wybór technologii, możemy dobrać typ ogrzewania do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W domu drewnianym możemy położyć tradycyjną instalację grzewczą, wykorzystującą np.:

  • gaz ziemny
  • olej opałowy
  • prąd

Warto również rozważyć możliwość ogrzewania naszego domu za pomocą najnowocześniejszych technologii – systemy solarne bądź pompy ciepła uczynią dom drewniany jeszcze bardziej ekologicznym oraz energooszczędnym.

Ponadto coraz większą popularnością cieszy się obecnie ogrzewanie podłogowe. Dom drewniany idealnie nadaje się na położenie tego typu instalacji – zarówno wodnego, jak i elektrycznego ogrzewania podłogowego.

W domu drewnianym może również znaleźć się tradycyjny kominek. Przy zachowaniu odpowiednich technologii będzie to niezastąpione źródło ciepła, a także ciekawy element aranżacji naszego domu drewnianego.

Wybór najlepszego typu ogrzewania jest zatem sprawą indywidualną i uzależnioną od wielu czynników, takich jak styl życia czy osobiste preferencje.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.