Domy drewniane - cechy i zalety [1 / 1]

Dom drewniany czy murowany - opinie o domach drewnianych

Niemal każdy inwestor analizując dostępne technologie budowy domów staje przed dylematem: dom drewniany czy dom murowany. Od jakiegoś czasu trwa bowiem swego rodzaju „wojna ideologiczna” – dom drewniany kontra murowany. Obie technologie są na dzień dzisiejszy dobrze dopracowane, co przy właściwym wykonawstwie, gwarantuje spełnienie oczekiwań przyszłych mieszkańców.

czytaj więcej

Elewacja domu szkieletowego

Domy drewniane możemy wykańczać w dowolny sposób nie tylko, jak chodzi o ich wnętrze, ale również elewację zewnętrzną. Do wyboru mamy nieograniczoną ilość możliwości – wszystko zależy od naszych upodobań.

czytaj więcej

Dobrze zabezpieczone drewno

Zastosowanie odpowiednich technologii sprawia, że domy z drewna są niezwykle trwałe i odporne na rożne czynniki, takie jak wilgoć czy ogień. Warto przy tym pamiętać, że na ich działanie w równym stopniu narażone są budynki wykonane z innych materiałów.

czytaj więcej

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.