Poradnik: dom drewniany

Ogrzewanie w domu drewnianym

W domach szkieletowych można zastosować dowolny rodzaj ogrzewania – w tym zakresie nie różnią się one niczym od budynków wykonanych z innych materiałów. Dbając o profesjonalną realizację oraz odpowiedni wybór technologii, możemy dobrać typ ogrzewania do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

czytaj więcej

Aranżacje w domu drewnianym

Dom drewniany daje ogromne możliwości aranżacyjne. Niezależnie od tego, czy jest się zwolennikiem tradycji, czy też miłośnikiem bardziej nowoczesnego stylu, aranżację domu drewnianego można z łatwością dostosować do swoich preferencji.

czytaj więcej

Pozwolenie na budowę

Wybór technologii, w której zostanie wybudowany dom, samego projektu domu, a także firmy wykonawczej to jedynie część kroków, jakie musimy podjąć, by móc cieszyć się własnym gniazdkiem. Istotnym etapem w tym dość złożonym procesie jest załatwianie formalności, w tym zwłaszcza pozwolenia na budowę.

czytaj więcej

Dom drewniany czy murowany - opinie o domach drewnianych

Niemal każdy inwestor analizując dostępne technologie budowy domów staje przed dylematem: dom drewniany czy dom murowany. Od jakiegoś czasu trwa bowiem swego rodzaju „wojna ideologiczna” – dom drewniany kontra murowany. Obie technologie są na dzień dzisiejszy dobrze dopracowane, co przy właściwym wykonawstwie, gwarantuje spełnienie oczekiwań przyszłych mieszkańców.

czytaj więcej

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.